Lubisz nowe inicjatywy, a nuda jest Ci obca?
Masz wolne wieczory i chcesz spędzić czas w ciekawy i nietuzinkowy sposób?
Jeśli tak to świetnie trafiłaś - zapraszamy na warsztaty do BB.

Kilka słów o tym jak to wygląda.
Każde spotkanie składa się z dwóch części i zaczynamy od teorii. Opowiemy Ci o prostych zasadach doboru biustonosza oraz zdrowotnych i estetycznych skutkach złego dopasowania. Zaprezentujemy typy biustonoszy, konstrukcje i podpowiemy Ci, co każda kobieta powinna mieć w swojej bieliźnianej szufladzie - to odrobina wiedzy i przykładów na wstęp.
Druga część to praktyka i drobny poczęstunek - tutaj zaczyna się zabawa ;) Ustalimy Twój prawidłowy rozmiar biustonosza i nauczymy Cię jak go poprawnie zakładać oraz jak zadbać o kondycję
piersi. Na koniec znajdziemy konstrukcje, które są odpowiednie dla Twojego biustu.
Spotkania są kameralne i odbywają się tylko w kobiecym gronie. Grupy liczą 6-8 osób, dzięki czemu, każda z uczestniczek może spokojnie zapoznać się z poruszaną tematyką i zadać nurtujące ją pytania.

Obecnie prowadzimy spotkania brafittingowe, ale wkrótce ruszą kolejne tematy warsztatów - bądźcie czujne.
Jeśli jest temat, który uważasz, że może się sprawdzić na takim spotkaniu i chciałabyś wziąć w nim udział, nie wahaj się i napisz do nas, postaramy się zorganizować spotkanie o tematyce, która Cię interesuje.


ludzik_01.jpg

Dla Ciebie

Zainteresował Cię temat warsztatów i chętnie spędzisz wolny wieczór w miłej atmosferze? Chcesz dowiedzieć się czegoś nowego? Jeśli tak to wykonałaś już pierwszy krok, teraz pozostaje już niewiele - obserwuj naszego facebook'a lub zapisz się do newsletter'a i wypatruj informacji o spotkaniu.

ludzik_02.jpg

Dla Was

Jeśli jesteście zorganizowaną grupą znajomych i macie ochotę na babski wieczorek, to nasze warsztaty mogą być świetnym miejscem na to. Wystarczy do nas napisać, a postaramy dopasować się do Waszych terminów i specjalnie dla Waszego grona zorganizujemy prywatne spotkanie w naszym butiku.

Dla Innych

Podoba Ci się nasza inicjatywa? Masz energię, wiedzę lub ciekawe pomysły, którymi chcesz się podzielić z innymi kobietami? Chcesz nawiązać współpracę z Boskimi Biustami? Skontaktuj się z nami, bardzo chętnie nawiążemy nowe znajomości i uruchomimy inne spotkania tematyczne.